ks. kanonik Eugeniusz Kacperski - Proboszcz Parafii

Urodził się 22 lipca 1952 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Pochodzi z parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Będkowie. Ukończył Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi i 29 stycznia 1984 roku otrzymał święcenia kapłańskie. 28 lutego 1984 roku uzyskał tytuł magistra teologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

W latach 1984-1992 pełnił posługę wikariusza w parafiach: Nawiedzenia NMP w Piotrkowie Trybunalskim, NMP Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim, Niepokalanego Poczęcia NMP w Koluszkach, Matki Boskiej Jasnogórskiej w Łodzi.

Dekretem abp. Władysława Ziółka, ówczesnego ordynariusza Archidiecezji Łódzkiej, w dniu 30 sierpnia 1992 roku został proboszczem parafii NMP Różańcowej w Nowych Chrustach.

 

Odsłony: 2758