Misje Miłosierdzia Bożego

26.10 - 02.11.2019 r.

Misje Miłosierdzia Bożego pod hasłem "Jezu ufam Tobie" mają na celu przygotowanie wspólnoty Kościoła Łódzkiego na 100 rocznicę powstania Diecezji Łódzkiej. Misje są duchową pielgrzymką, podczas której człowiek może doświadczyć nawrócenia oraz pogłębienia wiary, aby według niej żyć i działać, w duchu miłości Boga i bliźniego.

Mogą w nich uczestniczyć, nie tylko wierni zaangażowani w życie parafii, lecz także ci, którzy z różnych powodów nie utożsamiają się ze wspólnotą Kościoła, ale noszą w sobie - mniej lub bardziej żywe - pragnienie Boga. Udział w Misjach ma pomóc w odkryciu prawdy o Bogu Miłosiernym i doświadczyć Jego działania.

Bardzo proszę wszystkich Parafian o potraktowanie Misji Miłosierdzia Bożego jako danej nam przez Boga szansy na ożywienie naszej wiary, aby spotkanie z Bożą Miłością zaowocowało większą wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka. Niech nasza parafia stanie się prawdziwą wspólnotą żyjącą na co dzień miłością Boga i bliźniego. Życzę szerokiego otwarcia serca na działanie Bożej łaski.

ks. Eugeniusz Kacperski, proboszcz

Program

Dzień pierwszy, 26 października, sobota

Dzień drugi, 27 października, niedziela - "Bóg jest Miłością"

Dzień trzeci, 28 października, poniedziałek - "Dzień ufności"

Dzień czwarty, 29 października, wtorek - "Pokuta drogą do Miłosierdzia Bożego"

Dzień piąty, 30 października, środa - "Dziękczynienie za pojednanie" - DZIEŃ SPOWIEDZI

Dzień szósty, 31 października, czwartek - "Miłosierdzie okazywane ludziom w różnych powołaniach" - Zawierzenie parafii i rodzin.

Dzień siódmy, 1 listopada, piątek - Uroczystość Wszystkich Świętych

Dzień ósmy, 2 listopada, sobota - Wspomnienie Wiernych Zmarłych

 

Program Misji do wydrukowania jest umieszczony TUTAJ.

Odsłony: 304