III Dekanalny Przegląd Piosenki Religijnej

 

Wspólnota Parafii N.M.P. Różańcowej w Nowych Chrustach wraz z duszpasterzem ks. Proboszczem Eugeniuszem Kacperskim oraz Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Będzelinie zorganizowała 28 września 2019 r. III Dekanalny Przeglądzie Piosenki Religijnej pod hasłem „W mocy Ducha Świętego”.

Schola dziecięca z parafii św. Jana Chrzciciela w Świnach; Magda i Monika Świnoga z parafii NMP Różańcowej w Nowych Chrustach; Schola Armia Pana z parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Koluszkach

Magdalena Gabara - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Koluszkach; Duet Marta Kobus i Rita Kałasznikow - Wspólnota Sercówka

Mikołaj Kaliszewski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach; Zespół Wokalny ze Szkoły Podstawowej w Będzelinie w składzie: Jowita Bądzior, Klaudia Bołoz, Agata Przybył, Anna Szulc, Wiktoria Łysak, Anna Pytel

Katarzyna Wieloch z parafii NMP Różańcowej w Nowych Chrustach; Schola dziecięca z parafii Świętej Trójcy w Gałkowie Dużym; Maciej Jakubiak ze Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym; Schola Gradiam z parafii NMP Różańcowej w Nowych Chrustach; Aleksandra Szustak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach

Chór ze Szkoły Podstawowej w Rokicinach; Natalia Staszek ze Szkoły Podstawowej w Łaznowie

Msza św i rozdanie nagród

Odsłony: 964