Koluszkowski Marsz dla Życia i Rodziny

Organizatorzy koluszkowskiego Marszu dla Życia i Rodziny, którego hasłem są słowa: Każde życie jest bezcenne, zapraszają rodziny wraz z dziećmi do wzięcia udziału w Święcie Rodziny, które odbędzie się 19 czerwca br. w Koluszkach. Całość rozpocznie się Mszą Świętą sprawowaną w kościele pod wezwaniem św. Katarzyny Aleksandryjskiej o godz. 14.00. Po Mszy św. przemaszerujemy ulicami miasta do kościoła pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP, gidze ok. godz 15.45 rozpocznie się festyn połączony z przeglądem twórczości artystycznej. W ramach festynu zaplanowano szereg atrakcji (m.in występ znanego łódzkiego zespołu dziecięcego - Mały Chór Wielkich Serc, ściana wspinaczkowa, zamek dmuchany dla dzieci, zupa z kuchni polowej, duże bańki mydlane, malowanie na strech'u i wiele innych).

 

Odsłony: 1280