ks. kanonik Gabriel Kołodziej

ur. 24 marca 1970 r., święcenia kapłańskie przyjął 13 czerwca 1998 roku. Proboszcz Parafii p.w. św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim, dziekan dekanatu aleksandrowskiego.


 

ks. Tomasz Król

święcenia diakonatu przyjął 23 maja 2015 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 19 maja 2016 roku w bazylice archikatedralnej w Łodzi z rąk Ks. Abpa Marka Jędraszewskiego, Metropolity Łódzkiego. Z dniem 27 sierpnia 2016 r. rozpoczyna pracę jako wikariusz w Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Rzgowie.

 

Odsłony: 2087