Ogłoszenie Parafialnej Rady ds. Ekonomicznych

 

Intensywne opady deszczu jakie miały miejsce jakiś czas temu ujawniły, iż stan pokrycia dachowego na domu parafialnym jest w bardzo złym stanie. W czasie ulewy doszło do licznych przecieków dachu, co spowodowało zawilgocenie ścian w budynku.

Wykonany przez firmę dekarską przegląd stanu technicznego dachu wykazał, iż w mającej już ponad dwadzieścia lat blachodachówce znajdują się liczne nieszczelności. Aby zapobiec dalszej degradacji budynku spowodowanej zawilgoceniem konieczne jest wykonanie robót naprawczych polegających na wykonaniu nowego pokrycia.

Koszt takiego przedsięwzięcia oszacowano na około trzydzieści pięć tysięcy złotych.

Na spotkaniu Parafialnej Rady ds. Ekonomicznych postanowiliśmy zorganizować zbiórkę ofiar pieniężnych na ten cel. Byłyby one zbierane przez przedstawicieli Parafialnej Rady Ekonomicznej w pierwszej połowie października.

Za składane ofiary z góry serdecznie dziękujemy.

 

 

Odsłony: 154