Koncert Kolęd Scholi Gradiam

 

Dnia 8 stycznia 2017 r. po Mszy św. o godz. 11.00 odbył się koncert  kolęd i pastorałek w wykonaniu scholi Gradiam, zatytułowany „W naszym Betlejem”. W słowie wstępnym usłyszeliśmy: „(...) Przepełnieni radością Świąt Bożego Narodzenia, chcemy tę radość tu dziś wyśpiewać. Pragniemy jednocześnie zaznaczyć nadejście wyjątkowego czasu dla tej wspólnoty – czasu jubileuszu 25 - lecia naszej parafii. Schola Gradiam skupia tych, którzy pamiętają początki jej tworzenia się i tych którzy urodzili się dużo później. Jednak to właśnie ta wspólnota stanęła u początku naszego istnienia i w niej oraz z nią chcemy śpiewać na chwałę Pana.”

Stojąc na progu tego nowego roku, zachęcamy, by każdy dzień był okazją do osobistej refleksji oraz dziękczynienia Panu Bogu za całe dobro, jakie dokonało się w naszym życiu za przyczyną naszego małego Betlejem. 

Uczestnicy scholi parafialnej

GRADIAM

Poniżej kilka filmów z koncertu:

Odsłony: 885