Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Koluszkach

Dni Kultury Chrześcijańskiej są corocznym wydarzeniem organizowanym przez Gminę Koluszki. Celem ww. wydarzenia jest promowanie wartości chrześcijańskich oraz ukazywanie chrześcijańskich korzeni naszej kultury i tradycji. Burmistrz Koluszek - Pan Waldemar Chałat zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Koluszki i okolicznych Gmin do uczestnictwa w tych obchodach. Poniżej załączamy program obchodów Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.

Program uroczystości:

4 listopada 2016
11.00 - program słowno-muzyczny pt "966 - Chrzest Polski" w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Gałkowie Dużym adresowany do uczniów gimnazjów z gminy Koluszki - Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach.

5 listopada 2016
19.00 - koncert Antoniny Krzysztoń - Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Koluszkach

7 listopada 2016
18.00 - Spotkanie autorskie pt.: "Ksiądz też człowiek" z księdzem Michałem Misiakiem - Miejska Biblioteka Publiczna w Koluszkach